Sophos Antivirus

sophos antivirüsSophos firewall kurarak, bilgisayariniza zarar verecek ve uygunsuz içerikleri olan siteler filtrelenerek, kötü niyetli olan zararlilar engellenir. Sophos ile siz de networkunuzde guvenle dolasmanin keyfine varicaksiniz. Network kullanıcıları nasil olursa olsun Sophos antivirüs kurulu olan bilgisayarlar herzaman korunma altindadir. İster buro bilgisayarınızi evinize getirerek çalışın, isterseniz de seyahatte yanınıza aldığınız bilgisayarı yollarda kullanın, Sophos firewall koruması her zaman sizinle ve bilgisayarınızla beraber olacaktır.

Bu sistem sayesinde henüz problemler oluşmadan ziyaret edilecek olan platformlari kontrol edilerek, zararli yazilimlar olup olmadigi tespit edilir. Yapılan tarama sırasında karşılaşılan zararli yazilimlar kisitlanir veya karantinaya alinir. Ayrıca web sitesi filtreleme tekniği sayesinde uygunsuz olgular erişime kapatılır|.
Çalışma sırasında var olan Wİ-Fİ yenileme özelliği ve web kullanıcısına sunulan otomatik destek portalı konforuyla kısa sürede idare sağlanabilmektedir. Bunun dışoında operasyona Samsung security programları bile katılmıştır. Böylece saldırı niyetli verilere yönelik Android tedbiri de gerçekleştirilmektedir.

Cybream Firewall Fiyatlari

İstediğiniz her özelliklere vakit harcamadan ulaşmanızı olanaklı kılan merkezi denetim, internet tutkunları ile {zorlanmadan|kolaylıkla|kolay şekilde| yerine getirilmektedir. Rot destekli olan yönetim sistemi aracılığıyla hayata geçirilen işlemlerin kalıntılarının temizlenmesi gibi kademelerin yapılması müşteri açısından mümkündür. Buna ek olarak atama ve yetkilendirme işleri dahi sizler tarafından yapılabilmektedir.
Sophos güvenlik Türkiye aracılığı ile raporları düzenlemek ve işleme koymak çok kolaydır. Tüm internet kullanıcıları eşliğinde bu atama kolayca yapılabilir ve bu şekilde istenilen veri, tez vakitte, tüm kullanıcılar cyberoam firewall fiyatları tarafından elde edilebilecektir.

 

 

 
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Sophos Antivirus”

Leave a Reply

Gravatar