ışıklı tabela

Tabela Tasarımı
Uzun yıllardır tabela tasarımı ve reklam hizmetini layıkı ile yapan firmamız bir çok tabela çeşitlerini kullanarak sizlerin ihtiyacını en yenilikçi çalışmalarla karşılamaktadır. Talep ettiğiniz tabelalar ödüllü grafik tasarımcılarımız tarafından kesinlikle müşterilerimizin memnun kalması garantisi ile yapılmaktadır.

Tabela Çeşitleri
Tabela hizmetlerimizde birçok tabela çeşitleri vardır. Günlük yaşantımızda dışarıda gezerken gördüğümüz tabelalar dikkatimizi çekmektedir. Hep bu kocaman ve güzel olan tabelaların yukarılara nasıl konulduğu ve nasıl yapıldığını hep merak etmişizdir. Mesela totem tabela. Yol kenarında ya da benzin istasyonları gibi büyük sanayi ışıklı tabela firmaları için kullanılan tek ayaklı ve büyük tabelalar totem tabela olarak sınıflandırılır. Işıklı ya da ışıksız tabela, yol tabelası, elektronik tabela, neon tabela ve benzeri çeşitlerin yanı sıra bunlar da kendi içlerinde çeşitlere ayrılır. Rahatlıkla seçebileceğiniz birden fazla seçenekler ile en uygun hizmeti firmamız tarafından almanız mümkündür.

Tabela Tasarım Aşamaları
Tabela tasarımı yapılırken ilk önce kullanılacağı sektörün ne olduğu ya da etkinliklerinin ne olduğu hakkında bilgi edinmek gerekir ve buna göre en uygun font stili seçilmelidir. Tabela tasarımında yazının bütün harfleri büyük olması gözleri yoracağından dolayı yazı ebatları ve fontları seçimi çok önemlidir. Harfler ve tabelanın zemini arasında yüksek uyum olması ve renklerin uygunluğu hem ışıklı tabela ilgi çeker hem de daha rahat okunmasını sağlamaktadır. Tabelanın anlaşılır ve etkileyici olmasına dikkat edilmelidir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “ışıklı tabela”

Leave a Reply

Gravatar